Busy do Niemiec śląskie Busy do Niemiec śląskie Busy do Niemiec śląskie Busy do Niemiec śląskie Busy do Niemiec śląskie Busy do Niemiec śląskie Busy do Niemiec śląskie Busy do Niemiec śląskie Busy do Niemiec śląskie Busy do Niemiec śląskie
Busy z Gliwic
Rezerwacja:  Busy z Gliwic do Niemiec i Luksemburga, Telefon komórkowy+48 607 300 925   lub   Busy z Gliwic do Niemiec i Luksemburga, Telefon stacjonarny(83) 352-29-40
Busy z Gliwic Busy do Niemiec śląskie
Busy z Gliwic Busy z Gliwic Busy z Gliwic Busy do Niemiec śląskie
Busy z Gliwic Busy z Gliwic O Firmie - Busy z GliwicO Firmie - Busy z Gliwic Oferta - Busy z GliwicOferta - Busy z Gliwic Rozkład - Busy z GliwicRozkład - Busy z Gliwic Trasy - Busy z GliwicTrasy - Busy z Gliwic Kontakt - Busy z GliwicKontakt - Busy z Gliwic Busy z Gliwic Busy do Niemiec śląskie
Busy z Gliwic Busy z Gliwic Busy z Gliwic Busy z Gliwic Busy do Niemiec śląskie
Busy z Gliwic

BUSY Z GLIWIC DO NIEMIEC I LUKSEMBURGA

Busy z Gliwic i okolic do Niemiec tanio pod adres

Busy z Gliwic Busy do Niemiec śląskie
Busy z Gliwic Busy do Niemiec śląskie
 
Busy z Gliwic - tytuł działuOferta

Busy z Gliwic do Niemiec i Luksemburga z adresu pod adres do drzwi bez przesiadek

Oferta jaką kierujemy do Państwa to tanie przewozy z adresu pod adres do drzwi bez przesiadek komfortowymi busami 9-cio osobowymi z Gliwic do Niemiec i Luksemburga. W naszych busach znajduje się zawsze dwóch kierowców, dzięki czemu nasze pojazdy prowadzone są przez osoby wyspane i wypoczęte.

Naszym priorytetem jest dbałość o bezpieczeństwo naszych pasażerów podróżujących na naszych wszystkich dostępnych trasach przestrzegając wszelkich norm związanych z transportem osób za granicę. Jeździmy regularnie przez cały rok według rozkładu tylko sprawdzonymi i jak najkrótszymi trasami dostosowując je do aktualnych potrzeb pasażerów.

Dysponujemy sprawną technicznie i świetnie wyposażona flotą samochodową (wygodne, rozkładane fotele, klimatyzacja, dodatkowe ogrzewanie) i co istotne dla wielu naszych pasażerów zadbane i czyste. Dzięki czemu przewozy przebiegają bezproblemowo i w dogodnych warunkach.

Jako renomowany przewoźnik realizujemy usługi transportowe wyłącznie w oparciu o sprawny technicznie sprzęt. Dlatego przed każdym wyjazdem sprawdzana jest jego sprawność techniczna. Każdy z naszych busów posiada doskonałe wyposażenie, zapewniające komfort podczas jazdy zarówno kierowcom, jak i pasażerom. Busy wyposażone są w nowoczesny system nawigacji GPS, dzięki któremu kierowcy zawiozą Państwa dokładnie na zaplanowane miejsca postojów oraz zakończenia trasy. Ponadto, w trosce o pełne zadowolenie Klientów i wysoki poziom świadczonych usług w naszych busach znajduje się m.in. profesjonalne car audio, dzięki temu czas spędzony podczas podróży będzie przyjemnością.

Wynajem busów do przewozów krajowych i zagranicznych

Firma EUROTRANS24 jest licencjonowaną firmą transportową oferującą wynajem komfortowych busów. Prowadząc działalność na niewątpliwie wymagającym rynku usług transportowych, mamy przedewszystkim na uwadze zadowolenie Klientów oraz dobry wizerunek firmy.

Najważniejszym celem naszej działalności jest stałe podnoszenie jakości oferowanych usług, przy zapewnieniu atrakcyjnego poziomu cen. Ofertę kierujemy do firm, instytucji, biur podróży oraz osób indywidualnych. Gwarantujemy solidność, nowoczesny tabor oraz miłą obsługę przez wykwalifikowaną kadrę kierowców.

Wynajem autobusów do przewozów krajowych i zagranicznych

Nasza firma prowadzi również przewozy turystyczne na terenie całego kraju i zagranicy. Posiadamy nowoczesne markowe autobusy o wysokim standardzie jazdy z pełnym wyposażeniem. Posiadamy wszystkie zezwolenia i ubezpieczenia potrzebne do bezpiecznego poruszania się poza granicami kraju.

W zależności od ilości grupy osób możemy dopasować pojazd o odpowiedniej ilości miejsc. Jesteśmy partnerem godnym polecenia w przewozie osób, o czym świadczą referencje i opinie wielu zadowolonych Klientów z którymi stale współpracujemy.
 

Oferujemy przewozów osób i paczek busami z Gliwic do Niemiec i Luksemburga tanio i komfortowo pod wskazany adres bez przesiadek

Świadczymy na najwyższym poziomie usługi transportowe z Gliwic do Niemiec i Luksemburga tanio i skutecznie. Zajmujemy się przewozem osób komfortowymi busami pod adres do drzwi bez przesiadek oraz dostarczaniem przesyłek i paczek.
Busy z Gliwic do Niemiec i Luksemburga, Transport osobowy Busy z Gliwic do Niemiec i Luksemburga, Grupy zorganizowane Busy z Gliwic do Niemiec i Luksemburga, Dostarczanie przesyłek

Transport osobowy

Grupy zorganizowane

Dostarczanie przesyłek

Realizujemy transport osobowy busami dla uczniów, studentów, osób pracujących i turystów pod adres bez przesiadek. Zapewniamy kompleksową obsługę przewozową grup zorganizowanych w dowolne miejsce Niemiec. Dostarczamy przesyłki i paczki w atrakcyjnej cenie szybko i skutecznie pod wskazany adres.
 

Zasięg naszego działania na terenie Polski obejmuje województwa:

Busy z Gliwicdolnośląskie
Busy z Gliwiclubelskie
Busy z Gliwiclubuskie
Busy z Gliwicłódzkie
Busy z Gliwicmałopolskie
Busy z Gliwicmazowieckie
Busy z Gliwicopolskie
Busy z Gliwicśląskie
Busy z Gliwicświętokrzyskie
Busy z Gliwicwielkopolskie
Busy z Polski do Niemiec i Luksemburga z województw dolnośląskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, śląskie, świętokrzyskie, wielkopolskie

Posiadamy międzynarodową licencję na przewóz osób oraz doświadczonych kierowców gwarantujących bezpieczeństwo podróży. Nasze pojazdy znajdują się w nienagannym stanie technicznym i estetycznym.


Busy z Gliwic do Niemiec i Luksemburga - FAQ

 

Jak mogę zarezerwować wyjazd busem z Gliwic i okolic do Niemiec?

Busy z Gliwic i okolic do Niemiec i Luksemburga można zarezerwować telefonicznie dzwoniąc pod numer telefonu podany w dziale KONTAKT, lub za pomocą SMS (24h), wysyłając na numer rezerwacji wiadomość o treści „WYJAZD”. Odzwonimy na numer z którego został wysłany SMS w celu dokonania rezerwacji wyjazdu na określony dzień.

Z jakim wyprzedzeniem powinienem dokonać rezerwacji wyjazdu?

U nas rezerwacji wyjazdu do Niemiec można dokonać nawet w ostatniej chwili, jeśli w busie dostępne są wolne miejsca. Dla pewności lepiej nie zwlekać z rezerwacją do ostatniej chwili i dokonać jej kilka dni wcześniej. Ważne jest, aby po dokonaniu rezerwacji w dniu poprzedzającym zarezerwowaną datę wyjazdu do godziny 14:00, dokonać osobistego telefonicznego potwierdzenia wyjazdu na numer rezerwacji.

Do kiedy i jak mogę odwołać rezerwację, bądź zmienić termin wyjazdu?

Odwołanie rezerwacji, bądź zmianę terminu wyjazdu do Niemiec można dokonać do dnia poprzedzającego datę planowanego wyjazdu do godziny 14:00 dzwoniąc na numer rezerwacji.

Czy muszę informować o rezygnacji z wyjazdu?

Informacja o rezygnacji wyjazdu do Niemiec jest dla nas konieczna, ponieważ wtedy nie blokuje się miejsca dla innego pasażera, zainteresowanego wyjazdem. Poza tym kierowcy odbierają pasażera spod wskazanego adresu na ustaloną wcześniej godzinę i brak takiej rezygnacji naraża innych pasażerów na niepotrzebne oczekiwanie, co przedłuża czas podróży.

Czy mogę odstąpić zarezerwowane wcześniej miejsce w busie innej osobie?

Zarezerwowane wcześniej miejsce w busie można odstąpić innej osobie, wtedy prosimy o osobiste zgłoszenie takiej zmiany na numer rezerwacji, najpóźniej do dnia poprzedzającego zarezerwowaną datę wyjazdu do godziny 14:00.

Czy może się zdarzyć zmiana terminu wyjazdu?

Zmiana terminu wyjazdu do Niemiec występuje sporadycznie. W takich przypadkach zawsze z wyprzedzeniem informujemy telefonicznie naszych Klientów o wszystkich niedogodnościach.

Czy busy z Gliwic do Niemiec dojeżdżają pod wskazany adres?

Tak, nasze busy z Gliwic do Niemiec i Luksemburga dojeżdżają dokładnie pod wskazany adres, bez przesiadek, bez konieczności zmian środka transportu w możliwie najkrótszym czasie. W wyjątkowych sytuacjach zastrzegamy sobie prawo do zaproponowania alternatywnego adresu odbioru/dowozu.

Kiedy i w jaki sposób mogę dokonać płatności za przejazd busem i w jakiej walucie?

Płatności za przejazd do Niemiec dokonywana jest u kierowcy, przy wsiadaniu do busa. Płatności za przejazd można dokonać w złotówkach lub euro.

Jaki jest limit bagażu, który mogę zabrać ze sobą do busa?

Nie ważymy bagażu i nie nakładamy limitów jego wielkości. Ogranicza Cię jedynie wielkość bagażnika w naszym busie. W przypadku jednak konieczności przewiezienia nietypowych gabarytów prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny na numer rezerwacji.

Czy busem mogę przewieźć domowe zwierzę?

Dopuszczamy przewożenie zwierząt domowych po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu podczas dokonywania rezerwacji, oraz po dokonaniu ewentualnej dopłaty za przewóz pupila. Zwierzę powinno być przewożone w specjalnym pojemniku przeznaczonym do transportu lub jeśli jest to pies, powinien być przewożony na podłodze busa w kagańcu i na smyczy.


Zarezerwuj już dziś busa z Gliwic do Niemiec i Luksemburga online za pomocą formularza lub zadzwoń pod numer +48 607 300 925
 
Wynajem busów i autobusów

Zapoznaj się z naszą ofertą przewozów busami z innych miast i okolic:

Tanie busy z GliwicGliwice Tanie busy z GliwicKielce Tanie busy z GliwicŁódź Tanie busy z GliwicWrocław
Tanie busy z GliwicKalisz Tanie busy z GliwicKraków Tanie busy z GliwicOpole
Tanie busy z GliwicKatowice Tanie busy z GliwicLublin Tanie busy z GliwicWarszawa
  Busy do Niemiec śląskie
Busy do Niemiec śląskie
  Busy do Niemiec śląskie
 
   
Strony partnerskie:
Napisz do nas:
tranzytosobowy@wp.pl
     Kontakt telefoniczny:
   Polska:  Busy z Gliwic do Niemiec i Luksemburga, Telefon komórkowy+48 607 300 925
   Polska:  Busy z Gliwic do Niemiec i Luksemburga, Telefon stacjonarny(83) 352-29-40
 
  Busy do Niemiec śląskie
Busy do Niemiec śląskie
Busy z Gliwic Busy z Gliwic Busy z Gliwic Busy do Niemiec śląskie
 
© Tranzyt 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.